cvičení

4 typy cvičení, které nadchnou i nesportovkyně

V dnešní dokonalé době je pro každou ženu těžké následovat ideál krásy, který je nám neustále z každé strany předkládán. Zvlášť, když jsou taková dokonalá těla prací profesionálních trenérů, hodin ve fitku a drastických diet. Budete se divit, ale ne vždy jsou tato tvrzení skutečně pravda. Existuje totiž cesta k vysněnému tělu, která nevede skrz unavující dřinu na spinningu nebo běžícím páse. Seznamte se se 4 pohyby, které pomohou vašemu tělu, osvěží mysl, a navíc vás budou skutečně bavit.

Power jóga

Mnoho lidí stále věří, že jóga je pouze nekonečné protahování a nudné rytmické dýchání. Tento mýtus už před několika lety zvládla vyvrátit takzvaná Power jóga, která kombinuje prvky klasického dýchacího cvičení a rychlých změn poloh, u kterých se zapotíte, ale vaše tělo se bude cítit skvěle. Narozdíl od běžné jógy je rychlejší a dynamičtější, což potěší právě ty, kteří byli běžným protahovacím cvičením znuděni. Výsledky se navíc dostavují velmi rychle a tělo je po několika týdnech pravidelného cvičení pružné a pevné. Ocení ho především vytížené ženy, které nemají čas navštěvovat hodiny s instruktory, protože mohou snadno najít velkou škálu podobných cvičení na internetu a zacvičit si tak mohou v klidu doma.

power yoga

Tanec cestou k dokonalé fyzičce

Neexistuje příjemnější forma cvičení, než je tanec. Ať už jste si oblíbily latinskou ameriku, klasický tanec nebo nějaký z moderních typů tanečního pohybu, můžete si být jisté, že každou takovou aktivitou dopřáváte svému tělu zpevnění a posílení. Zábavnou formou tak pomáháte váze klesat a postavě formovat se. Zapojujete navíc hned několik svalů dohromady.  Sice je po každé taneční lekci ucítíte, ale brzy začnete pozorovat příznivé výsledky.

Velkou výhodou je, že do této formy cvičení můžete zapojit i svého partnera a zavzpomínat tak na doby plesů a diskoték. Tanec může přispět i jako perfektní oživovač každého vztahu, který po čase ztratil vášeň a šťávu.

tanec

Procházky za každého počasí

Pokud jsme vás doposud nezlákali k pravidelnému pohybu a upevňování fyzické i psychické síly, věříme, že tomuto typu sportu neodoláte. Vyrazit na procházku, nadýchat se čerstvého vzduchu nebo vyvenčit psa se dá totiž spojit s rozpohybováním těla a načerpáním nové energie. Není vždy potřeba mučit se během. I příjemné procházkové tempo může zafungovat jako pohodlný spalovač tuků. Ať už svítí sluníčko, nebo lehce poprchává, nikdy není pozdě vyrazit na vycházku, která se po pravidelném opakování může stát vaším fitness pomocníkem.

procházky

Nejlepší sport – kafe a dort!

Jestli jste došly až sem a stále nenašly formu cvičení, která by vás bavila, zkuste to jinak. O fit tělo se totiž může postarat i správná volba vašeho jídelníčku. Ačkoliv jsme si neodpustili známou frázi, kterou i sami často dodržujeme, chceme spíše upozornit na to, jak jednoduché je zhubnout a pomoci svému zdraví formou stravování. A jestli si stejně jako my neodpustíte zajít s kamarádkami na kávu a na dortík, zkuste je příště pozvat k vám a připravit jim nějaký z našich zdravých receptů, se kterými je každá dieta mnohem snadnější.

Naše stránky jsou plné jednoduchých fit receptů, které vám pomohou zatočit s přebytečnými kily a skoncovat s chutěmi na sladké. Stačí si jen vybrat a vyzkoušet!Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štěpánka

Je věčně vytížená studentka, která si ale i přesto najde čas na svoji nejoblíbenější činnost, všemožné experimentování v kuchyni. Po dlouhém boji s nadváhou se začala věnovat zdravému životnímu stylu a v tomto duchu vytváří i své recepty.

Nejnovější příspěvky

Velký bramborákový speciál

Prodlužte si léto s lahodným domácím frappé!

Cuketové hody jsou opět tady – 3 recepty, které musíte zkusit

Domů i na výdejko zdarma! Startuje největší letní akce se Zásilkovnou!

Tapiokové perly – poklad Jižní Ameriky

Doporučujeme